لطفا اگر سوالی به غیر از سوالات زیر دارید با ما تماس بگیرید:

هزینه پکیج شامل چه مواردی است؟

در هر پلن توضیحات کامل راجب خدمات و محصولاتی که ارائه میشود داده شده است، لطفا قبل از خرید مشخصات هر پلن را مطالعه کرده و متناسب با بودجه و نیازتان اقدام به خرید پلن کنید

ویرایش امضا چیست؟

ویرایش امضا در هیچ پلنی وجود ندارد، ولی قبل از نهایی شدن طرح بر اساس تعداد دفعات قابل ویرایش میتوانید طرح پیشنهادی طراح را تغییر داده و درخواست ویرایش دهید، ویرایش شامل تغییر کلیات طرح نمیشود و میتوانید فرم و چیدمان طرح را تغییر دهید، در پلن طلایی پلاس امکان تغییر کلی طرح وجود دارد که بر اساس 10 طرح پیشنهادی اولیه میتوانید فرمت مورد دلخواهتان را انتخاب و تغییر دهید.

امکان ویرایش طرح انتخابی وجود دارد؟

بله میتوانید طرح خود را قبل از طراحی ویرایش کنید، در پلن های مختلف امکان ویرایش طرح و تعداد ویرایش نوشته شده که بر اساس آن میتوانید از این ویژگی استفاده کنید

امکان تغییر طرح پیشنهادی وجود دارد؟

بله قبل از اجرای طرح نهایی بر اساس تعداد ویرایش ذکر شده در پلن خریداری شده میتوانید به طراح نظر تغییر طرح دهید، در نظر داشته باشید که طرح اولیه پیشنهادی که از طرف طراح برای شما ارسال میشود بر اساس علایق و سلیقه هایی بوده که در فرم ثبت سفارش وارد کرده اید و بسیار کم احتیاج به ویرایش یا تغییر دارید.

از طرح ارسالی رضایت ندارم چکار کنم؟

توجه داشته باشید که امکان ویرایش طرح پیشنهادی طراح در پلن های مختلف برای شما در نظر گرفته شده و قبل از ان نیز فرم ثبت سفارش برای ارائه علایقتان قرار داده شده است، در صورتی که تعداد ویرایش و تغییر طرح شما در پلن هنوز موجود باشد امکان ویرایش دارید.

امکان تغییر طرح امضای نهایی وجود دارد؟

با توجه به این که قبل از ارسال طرح نهایی طراح با شما در خصوص علایق و سلیقه هایتان در ارتباط است و ملاک فرم ثبت شده در زمان سفارش است بعد از ارائه طرح نهایی امکان هیچ گونه تغییر نیست.

قبل از ارائه طرح نهایی همه تلاش و سعی طراحان این خواهد بود که بهترین امضا را بر اساس خواسته شما ارائه دهند

امضای شخصی با امضای شغلی چه تفاوتی دارد؟

با توجه به این که هدف هر کس از داشتن امضا برای ارائه در جای خاصی است توصیه میشود اگر میخواهید یک طرح امضا برای همه مکان ها داشته باشید از طرح های عمومی و ساده استفاده کنید.

مدت زمان اجرای طرح و تکمیل آن چند روز است ؟

برای تکمیل طرح نهایی از زمان سفارش معمولا 10 روز زمان لازم است اگر پلن های با تعداد ویرایش بالا انتخاب شود چون طراح بعد از هر بار ارائه و تغییر و اعمال نظر باید زمانی را در نظر بگیرد ممکن است زمان سفارش گاهی به تعداد روزهای بالاتری نیز برسد.

آیا امضای من فقط برای خودم است؟

همه مشتریان سایت هر نوع امضایی که ارائه دهند به صورت شخصی و کاملا خصوصی بوده و فقط برای خودشان ارسال میشود و در هیچ کجای دیگر استفاده نمیشود حتی اگر امضایی با اسم و فامیل شما طراحی شود و فرد دیگری با مشخصات مشابه شما سفارش ثبت کنید یک طرح منحصر بفرد دیگر برای ایشان طراحی میشود و از طرح شما استفاده ای نمیشود.

آیا از طرح امضای من جایی استفاده میشود؟

طرح نهایی امضای شما فقط برای شخص شماست و هیچ گونه استفاده دیگری از ان نمیشود ولی ممکن است از طرح های پیشنهادی که برای شما شده است و آن را تغییر داده اید برای افراد دیگر استفاده شود.

من فرد حساسی هستم چه پلنی را انتخاب کنم؟

اگر شخصیت حساس و سخت گیری دارید بهتر است از پلن طلایی و یا طلایی پلاس استفاده کنید که امکان ویرایش تعداد بالای طرح خود را داشته باشید.

هزینه طراحی امضا گران است

هزینه طراحی هر امضا با توجه به این که یک کار هنری و روانشناسی است و با توجه هب زمان و دقت و تعاملی که برا ویرایش و نهایی شدن طرح بین مشتری و تیم طراحی انجام میشود گران نبوده و با در نظر گرفتن میزان زمان صرف شده برای نهایی شدن طرح اصلا قیمت بالایی نیست

اطلاعات فرم سفارش برای چیست؟

اطلاعات در نظر گرفته شده برای مشتری توی فرم سفارش برای آگاهی از سلیقه و کاربرد امضای پیشنهادی میباشد و طراح بر اساس آن امضای شما را طراحی میکند لطفا این اطلاعات را با دقت تکمیل کنید.

ایمیل یا پیغامی بعد از ثبت سفارش از طرف شما دریافت نکرده ام

در صورت وارد کردن صحیح مشخصات تماس در فرم سفارش به صورت اتوماتیک از طرف سایت برای شما پیغام تایید سفارش ارسال میشود و بعد از ان جهت هماهنگی کلیات طرح پیشنهادی کارشناس طراحی با شما تماس میگیرند در صورتی که بعد از 48 ساعت با شما تماس گرفته نشده لطفا با دفتر پشتیبانی تماس بگیرید.

چگونه میتوانم سلیقه خود را به طراح به صورت مستقیم منتقل کنم؟

بعد از ثبت سفارش طراح برای تکمیل و تایید طرح های اولیه اختصاصی با شما تماس میگیرد که میتوانید هرگونه اعمال سلیقه و یا نظری را به ایشان منتقل کنید

آیا امکان تماس تلفنی با طراح وجود دارد؟

بعد از ثبت سفارش و تکمیل فرم طراحی کارشناس مربوط به سفارشتان با شما تمکاس میگیرد که کلیه اطلاعات لازم جهت ارتباط با طراح در اختیارتان قرار میگرد

آیا فایل امضا طراحی شده را میتوانم در فرمت های مختلف دریافت کنم؟

در کلیه پلن های سفارش داده شده فایل های نهایی در فرمت عکس و پی دی اف ( jpg – pdf – png ) برای شما ارسال میشوند در صورتی که به فرمت دیگری جهت طرح خود نیاز دارید با کارشناس پشتیبانی هماهنگ کنید، در صورت امکان ارائه فرمت مورد نظر شما در برخی موارد بدون هزینه اضافه و در برخی موارد با احتساب هزینه به شما اطلاع رسانی خواهد شد

آیا امکان فیلم آموزش طراحی امضا روی لوح فشرده وجود دارد؟

در پلن های طلایی و طلایی پلاس امکان ارسال فیلم های آموزشی روی لوح فشرده وجود دارد و به صورت رایگان برای عزیزان ارسال میشود در مابقی پلن ها باید با کارشناس مربوطه هماهنگ شود و در صورت وجود چنین امکانی با احتساب هزینه مجزا این کار برای شما انجام میشود.

بعد از ثبت سفارش شکل کلی امضا انتخابی را میخواهم تغییر دهم چکار کنم؟

در صورتی که از پلن های با قابلیت تعداد ویرایش بالا استفاده می کنید میتوایند در حین طراحی نظرات خود را به طراح منتقل کنید و در صورت استفاده از پلن مقدماتی و پایه باید قبل از ارسال طرح اولیه به طراح این موارد را منتقل کنید.

راه تماس اولیه با تلفن های پشتیبانی سایت و یا از طریق تلگرام و واتساپ در تماس باشید.

مشخصات شخصی که در فرم ثبت نام وارد کرده ام اشتباه است

در صورتی که به هر دلیلی مشخصات وارد شده در فرم ثبت سفارش اشتباه است با تلفن های پشتیبانی تماس بگیرید